Różne

Intencje mszalne (2)

Porządek nabożeństw

Niedziela, 24 sierpnia 2014 - 21 Niedziela Zwykła
730 Za †† męża Sylwestra Białasa w 15 r. śm., syna Andrzeja w 10. r. śm., Ilonę Rakoczy, pokrewieństwo z obu stron i dusze czyśćcowe.
930 W intencji męża Dariusza Paliwody z okazji 40. r. urodzin z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla solenizanta i całej rodziny.
1100 1) W intencji Władysławy z okazji 70. r. urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Jubilatki oraz całej rodziny
2) W intencji Janiny Borchert z okazji 65. r. urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie dla solenizantki i całej rodziny (od córek i wnuków).
1230 Msza święta z udzielaniem sakramentu chrztu świętego i błogosławieństwem rocznych dzieci.
1730 Nieszpory niedzielne
1800 W intencji Bernadety Komar okazji 40. r. urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie dla solenizantki i całej rodziny.
2000 Za †† wnuczkę Sylwię Pawlas i szwagra Jana Pawlasa. 
 

Czytaj więcej...

Intencje mszalne

Porządek nabożeństw

Niedziela, 31 sierpnia 2014 - 22 Niedziela Zwykła
730 W intencji syna Stanisława Bąk z okazji kolejnej rocznicy urodzin, z podziękowaniem za dar życia, otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę oraz Dary Ducha Świętego.
930 W intencji Urszuli z okazji 50 rocznicy urodzin, z podziękowaniem za dar życia, otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej oraz Dary Ducha Świętego dla solenizantki i całej rodziny (TD).
1100 W intencji małżonków Anety i Mateusza Wołoszyn z okazji 1 rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.
1230 Za †† brata Bernarda, męża Jana i †† z rodzin Tomecki i Mak.
1730 Nieszpory niedzielne
1800 W intencji małżonków Katarzyny i Bogdana Cierniak z okazji 11 rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla jubilatów i całej rodziny.
2000 Za † męża Grzegorza Goczewskiego w 1 rocznicę śmierci. 
 

Czytaj więcej...

Godziny otwarcia Poradni Życia Rodzinnego

 
poniedziałek    od 1700 narzeczeni

                           od 1800 pozostali

środa                od 1900 wszyscy

piątek                od 1700 narzeczeni


Pokój naprzeciw salki nr 10 (wejście od strony wieży)

W lipcu i sierpniu w piątek Poradnia - nieczynna
„Większość ludzi żyje, aby zarobić na utrzymanie; jeśli na takie już zarobili, żyją, aby zarobić na lepsze utrzymanie, a kiedy już to osiągnęli - wtedy umierają.”
S. Kierkegaard